PROVIDENT Polska

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Rozliczeń Transakcji Kartowych

Click Here to Apply

Job Location

Warszawa, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z organizacjami płatniczymi, producentem i personalizatorem kart oraz procesorem transakcji kartowych w zakresie rozliczeń
  • Prowadzenie rozliczeń transakcji kartowych
  • Zapewnianie wsparcia drugiej linii dla zespołów obsługi klienta w ramach współpracy międzynarodowej
  • Dbanie o poprawność księgowań, wsparcie procesów obsługi Klienta współpracując z innymi jednostkami w Grupie (spółki z różnych krajów)

Nasze wymagania

  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy w banku lub innym wydawcy kart w zespole kartowym
  • Praktycznego doświadczenia w prowadzeniu rozliczeń transakcji kartowych
  • Doświadczenia we współpracy z organizacjami płatniczymi, procesorem transakcji kartowych, producentami i personalizatorami kart
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, którą wykorzystasz we współpracy międzynarodowej
  • Gotowości do rozwiązywania problemów, negocjacji i samodzielnego działania
  • Mile widziane będzie także doświadczenie w innych obszarach operacji kartowych np. reklamacji kartowych i/lub transakcji oszukańczych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – 89% osób jest zatrudnionych na umowę o pracę, na czas nieokreślony.
  • Bezpieczeństwo – jesteśmy na polskim rynku już 25 lat.
  • Przyjazne środowisko pracy – 11 razy z rzędu otrzymaliśmy nagrodę Top Employer.
  • Pracę hybrydową – zazwyczaj 2 razy w tygodniu widzimy się w biurze (metro Dworzec Gdański).
  • Wsparcie psychologiczne pracowników, obejmujące m.in. opiekę psychologa (również dziecięcego), psychoterapeuty, dietetyka, coaching.
  • Pełne wdrożenie pod okiem mentora, w tym pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych.
  • Dostęp do platformy rozwojowej, obejmującej szkolenia e-learningi, podcasty i webinary.
  • Aktywności wspierające rozwój w organizacji np. cykl szkoleń „Skuteczny Manager” dla osób obejmujących stanowiska kierownicze.
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej ProviBenefity, zasilanej co miesiąc kwotą do wykorzystania lub dofinansowanie do Twojej karty Multisport – wybierasz spośród 5 rodzajów kart.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

W Providencie możesz pracować w takich obszarach, jak

  • Business Intelligence, Hurtownia Danych
  • Finanse, Księgowość
  • HR
  • IT (service delivery, architecture, change&transformation, infrastructure, security)
  • Marketing
  • Obsługa Klienta (Call Centre)
  • Prawo, Bezpieczeństwo Informacji
  • PR, Komunikacja, Corporate Affairs
  • Rozwój Produktu, Rozwój Biznesu
  • Ryzyko Kredytowe
  • Sprzedaż

Tak pracujemy

BUILDING A BETTER WORLD THROUGH FINANCIAL INCLUSION

Cel firmy, czyli Building a better world through financial inclusion, zobowiązuje nas do działań wpływających na dobrostan wszystkich naszych interesariuszy:

* Tysiącom Doradców Klienta oferujemy możliwość zarobku i budowania relacji z innymi w dogodnym dla siebie czasie.

* Naszym klientom proponujemy produkty, dopasowane do ich możliwości i potrzeb, dzięki którym mogą realizować swoje plany.

* Dbamy o naszych pracowników, proponując im liczne programy rozwojowe i wellbeingowe.

* Edukujemy rynek, bo zależy nam by konsumenci byli świadomi swoich praw i obowiązków oraz bezpiecznie poruszali się po rynku finansowym.

* Wspieramy również lokalne społeczności poprzez przeróżne działania wolontariackie.

* Uchodźczyniom z Ukrainy zapewniliśmy kompleksowe wsparcie i ochronę.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More PROVIDENT Polska Jobs

Contact Information

Contact Human Resources

Posted

October 17, 2024
UID: 4903930163

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.