MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

Specjalista ds. Finansów

Click Here to Apply

Job Location

Warszawa, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie wybranych transakcji oraz nadzorowanie księgowań oddelegowanych do Centrum Usług Wspólnych.
  • Obsługa płatności, opieka nad harmonogramem depozytów i pożyczek.
  • Obsługa procesów związanych z leasingiem i środkami trwałymi.
  • Bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków z dostawcami i odbiorcami.
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych (cyklicznych oraz ad hoc) na wewnętrzne potrzeby firmy oraz dla zewnętrznych instytucji finansowych.
  • Uczestnictwo w kontrolach wewnętrznych na potrzeby Grupy (Internal Control Finance).
  • Współpraca we wdrożeniu KSEF oraz JPK_KR_PD, JPK_ST_KR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów (np. ekonomiczne).
  • Podstawowa znajomość Ustawy o Rachunkowości i IFRS.
  • Dobra znajomość programu Excel.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Mile widziane
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze nieruchomości komercyjnych.
  • Znajomość systemu klasy ERP (SAP).

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku w jednej ze spółek Grupy.
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni pracy tygodniowo z biura przy al. Jerozolimskich 186 w Warszawie, 2 dni zdalnie).
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych).
  • Bezpłatny parking do dyspozycji Pracowników.
  • Duży zakres samodzielności, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć dołącz do naszego Zespołu!

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More MAKRO Cash & Carry Polska S.A. Jobs

Contact Information

Contact Human Resources

Posted

October 17, 2024
UID: 4903914842

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.