PwC

Konsultant / Konsultantka | Business Recovery Services (BRS)

Click Here to Apply

Job Location

Warszawa, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie różnych form finansowania na rynku polskim i rynkach międzynarodowych,
  • finansowanie inwestycji, w tym dużych inwestycji infrastrukturalnych, finansowanie M&A,
  • tworzenie i implementacja strategii finansowania dla największych polskich przedsiębiorstw,
  • zmiana warunków istniejącego finansowania dla naszych klientów;
  • ocena kondycji finansowej przedsiębiorstw,
  • wsparcie banków i przedsiębiorstwa w procesach restrukturyzacji,
  • przygotowywanie planów restrukturyzacji zadłużenia,
  • budowanie złożonych modeli finansowych,
  • analizy finansowe i rynkowe,
  • praca z zaawansowaną dokumentacją transakcyjną.

Nasze wymagania

  • masz przynajmniej 1-2 lata doświadczenia w obszarze corporate finance (due dilligence, wyceny, modelowanie finansowe, M&A), restrukturyzacji finansowania lub w banku w zespole structured finance / investment banking,
  • posiadasz średniozaawansowaną znajomość MS Excel oraz chęć poznawania zaawansowanych narzędzi analizy i wizualizacji danych,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim i polskim,
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i w pełni angażujesz się w swoje zadania.
Mile widziane
  • kwalifikacje ACCA, CIMA lub CFA.

To oferujemy

  • elastyczne warunki - elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC oraz konwersacje z native speaker,
  • szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in. opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,
  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,
  • dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,
  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Employee Assistance Program
  • dodatkowe benefity np. medical pet care, lunch pass, masaże
  • możliwość elastycznego czasu pracy
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Etapy rekrutacji

  • zaaplikuj
  • porozmawiaj telefonicznie z Rekruterem
  • poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej

Zespół Doradztwa Dłużnego i restrukturyzacji (BRS), działający w ramach PwC Deals w PwC Polska tworzy zespół specjalistów. Zajmujemy się projektami w obszarze pozyskiwania finansowania i restrukturyzacji. Prowadzimy zarówno finansowania nowych projektów inwestycyjnych jak i pomagamy w refinansowaniu zadłużenia. Wchodzimy również do akcji w sytuacjach kryzysowych, kiedy konieczne jest podejmowanie mądrych decyzji i szybkich działań. Nasza codzienność to wciąż nowe wyzwania, zmieniające się otoczenie i ambitni klienci. Niezależnie od tego, co zamierza nasz klient – czy chce zarządzać kapitałem obrotowym, przeprowadzić restrukturyzację firmy, czy zwiększyć wartość dla swoich wierzycieli – jako eksperci pomagamy odblokować płynność i wspierać cały cykl restrukturyzacji.

Pracując z nami będziesz mieć możliwość uczestnictwa w największych transakcjach restrukturyzacji finansowania, pozyskiwaniu finansowania dla największych polskich przedsiębiorstw i finansowaniu największych inwestycji. Nasze projekty realizujemy zarówno w Polsce jak i w innych krajach CEE współpracując globalnie w ramach sieci PwC. W ramach tego możesz rozwijać umiejętności zaawansowanego modelowania finansowego, strategicznego spojrzenia na aspekty związane z finansowaniem, pracy z wieloma interesariuszami transakcji oraz budowania ich optymalnych struktur. Zrozumiesz również perspektywy wierzycieli (banków) i inwestorów (właścicieli).

Brzmi jak plan? Aplikuj!

W razie problemów, napisz do nas: pl_karieraeksperta@pwc.com. Uprzejmie informujemy, że mail nie służy do wysyłania CV.

PwC

Jesteśmy częścią globalnej sieci firm świadczących usługi audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa biznesowego oraz technologicznego. Działamy w 152 krajach i zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób. W Polsce jest nas ponad 6000 osób (w tym niemal 2000 w zespołach technologicznych). Nasze biura znajdziesz w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Opolu i Lublinie.

Celem PwC jest pomaganie klientom w osiąganiu ich celów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań i specjalistycznej wiedzy branżowej. Stawiając na innowacyjność i współpracę, umożliwiamy naszym pracownikom wywieranie znaczącego wpływu i wprowadzanie pozytywnych zmian w świecie biznesu. Oferujemy dynamiczne i integracyjne środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu. Zapewniamy szkolenia i zasoby wspierające rozwój kariery naszych pracowników, umożliwiając im budowanie z nami udanej i satysfakcjonującej kariery.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PwC Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci PwC (lista spółek), do której kierujesz aplikację. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności.

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More PwC Jobs

Contact Information

Contact Human Resources
PwC

Posted

October 17, 2024
UID: 4903903226

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.