GroupM Sp. z o.o.

Subject Matter Expert, Core Finance

Click Here to Apply

Job Location

Warszawa, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie szczegółów dla wymagań z obszaru rachunkowości i podatków do Business Analityka,
  • zatwierdzanie wymagań spisanych przez Business Analityka,
  • akceptacja testów UAT (User Acceptance Test) w obszaru księgowości,
  • wsparcie w przygotowaniu planu wdrożenia i migracji danych finansowych,
  • wsparcie gotowości biznesowe części księgowej,
  • przygotowanie scenariuszy testowych dla testów UAT w fazie developmentu systemu oraz procesów End -to-End,
  • zarządzanie priorytetami,

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów oraz doświadczenie w pracy w Microsoft Dynamics, Oracle lub programu SAP (moduł FI, BW),
  • bardzo dobra znajomość procesów księgowych i podatkowych w dużych przedsiębiorstwach,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2),
  • bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości,
  • minimum 8-letnie doświadczenie na samodzielnych stanowiskach w działach księgowych (Accounting Manager/Accounting Supervisor) w dużych organizacjach (powyżej 250 mln obrotu rocznie).
  • świetnie odnajdziesz się w tej roli jeśli posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne, nastawienie na rozwiązywanie problemów, „can do attitude” oraz umiesz priorytetyzować zadania.
Mile widziane
  • międzynarodowe certyfikaty zawodowe lub uprawnienia biegłego rewidenta.

To oferujemy

  • dużej autonomii, a przy tym wsparcia i wymiany doświadczeń,
  • realnego wpływu na rozwój projektu wdrożeniowego modułu księgowego systemu Microsoft Dynamics Business Central
  • umowy b2b
  • wygodnej przestrzeni do pracy – znajdujemy się w sercu warszawskiej Pragi (kampus Koneser, 10 min spacerem od metra Warszawa Wileńska)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dodatkowy urlop

  • O reszcie z chęcią opowiemy Ci podczas procesu rekrutacji. Podczas spotkania będziemy chcieli poznać Twoje umiejętności, liczymy na to, że podzielisz się z nami swoim doświadczeniem,ale również opowiesz o sobie . Zależy nam na poznaniu Twoich wartości, osobowości i podejściu do pracy, ponieważ chcemy tworzyć zgrane zespoły składające się z osób czujących się dobrze w swoim towarzystwie.

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez GroupM Sp. z o.o. z siedzibą w: Plac Konesera 11, 03-736 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: dpo@groupm.com.

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More GroupM Sp. z o.o. Jobs

Contact Information

Contact Human Resources

Posted

October 17, 2024
UID: 4903901917

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.