HRK S.A.

Analityk Inwestycyjny

Click Here to Apply

Job Location

Warszawa, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest wiodący i niezależny producent energii odnawialnej w Polsce oraz na wybranych rynkach europejskich, oferujący kompleksowe rozwiązania w całym łańcuchu wartości odnawialnych źródeł energii. Portfel technologiczny Klienta obejmuje fotowoltaikę, lądową energetykę wiatrową oraz wielkoskalowe systemy magazynowania energii (BESS). Wraz z rozwojem organizacji na nowoutworzone miejsce w zespole poszukujemy osoby o poniższych kompetencjach.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przeprowadzaniu ocen projektów inwestycyjnych OZE (farmy fotowoltaiczne, BESS, wiatr onshore, projekty hybrydowe) w Polsce i za granicą (obecnie Europa Zachodnia + CEE)
  • Tworzenie i utrzymywanie modeli finansowych oraz narzędzi analitycznych
  • Przygotowywanie analiz finansowych i innych dokumentów dla Zarządu/Executive Team, Komitetu Inwestycyjnego oraz na potrzeby innych działów firmy: komercjalizacji, finansowania, M&A, zespołów dewelopmentowych w Polsce i za granicą
  • Bieżąca współpraca z instytucjami finansowymi i doradcami zewnętrznymi z Polski i zagranicy
  • Uczestnictwo/współprowadzenie projektów kapitałowych na europejskim rynku OZE

Wymagania pracodawcy

  • Zaawansowane umiejętności w zakresie modelowania finansowego
  • Doświadczenie zdobyte w działach doradztwa finansowego (Big4, butiki inwestycyjne), bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej lub w działach finansowych i analitycznych firm z sektorów takich jak energetyka, infrastruktura, przemysł
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolności organizacyjne, bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Pracodawca oferuje

  • Pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym i międzynarodowym zespole. Ekspozycja na wielkoskalowe inwestycje o zaawansowanej strukturyzacji, a dzięki temu szybki proces zdobywania unikalnego doświadczenia inwestycyjnego
  • Udział podejmowaniu decyzji inwestycyjnych w zakresie realizacji projektów w formule project finance oraz transakcji M&A w sektorze OZE w Polsce i zagranicą;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego, w profesjonalnym, energicznym zespole oraz w płaskiej strukturze przy współpracy osób z dużym doświadczeniem biznesowym, transakcyjnym i finansowym
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych, w tym możliwość czasowej relokacji i pracy z innego biura spółki w Europie oraz coroczny program szkoleniowy dla pracowników każdego szczebla organizacji;
  • Aktywności pozazawodowe.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych, m.in. opieka medyczna i karta sportowa.
  • Praca w modelu 4 dni z biura, 1 dzień HO

HRK S.A.

Zespół HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Od wielu lat pozyskujemy dla naszych klientów ekspertów i menedżerów oraz pracowników niższego szczebla w działach finansów. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenia w budowaniu struktur centrów finansowych.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More HRK S.A. Jobs

Contact Information

Contact Human Resources
HRK S.A.

Posted

October 17, 2024
UID: 4903917982

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.