Federal Mogul Financial Services Poland Sp. z o. o.

Credit and Collections Analyst

Click Here to Apply

Job Location

Gdańsk, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kontami klientów, w tym inicjowanie proaktywnych działań windykacyjnych, zapewnianie terminowych płatności i rozwiązywanie zaległych rachunków;
  • Działania związane z zarządzaniem kredytami dla portfela klientów, zapewniające terminowe płatności od klientów;
  • Badanie, analiza, eskalacja i rozwiązywanie problemów związanych z należnościami klientów;
  • Bezpośredni kontakt z klientami (telefon, e-mail, spotkania itp.);
  • Utrzymywanie relacji z klientami, ustalanie i osiąganie celów w zakresie redukcji przeterminowanych należności;
  • Eskalacja problemów do kierownictwa działu obsługi finansowej klienta, działu sprzedaży itp.;
  • Rozwiązywanie sporów z klientami - interakcja ze sprzedażą i innymi działami w firmie;
  • Monitorowanie i dostosowywanie limitów kredytowych klientów zgodnie z polityką i procesami firmy;
  • Różne ręczne księgowania (faktury, noty kredytowe, rozliczenia kont itp.);
  • Miesięczne raporty i uzgadnianie kont;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie finansów);
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2) – warunek konieczny;
  • Znajomość innego języka obcego: francuski, niemiecki, włoski (min. B2) – warunek konieczny;
  • Wcześniejsze doświadczenie w dziale AR (preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej);
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i baz danych, zwłaszcza MS Excel (tabele przestawne, formuły do logiczne/wyszukujące);
Mile widziane
  • Znajomość SAP;

To oferujemy

  • Hybrydowy model pracy (4 dni w tygodniu HO);
  • Ubezpieczenie zdrowotne Medicover;
  • Karta sportowa Multisport Plus;
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU;
  • Dofinansowanie wypoczynku;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz szkolenia językowe;
  • Eventy integracyjne, wspólne świętowanie urodzin;
  • Owoce w biurze;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Location: Gdańsk, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More Federal Mogul Financial Services Poland Sp. z o. o. Jobs

Contact Information

Contact Human Resources

Posted

October 17, 2024
UID: 4903911998

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.