Electrum Concreo sp. z o.o.

Business Developer (Climate Tech)

Click Here to Apply

Job Location

Gdańsk, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i monitorowanie inicjatyw i rozwiązań w branży Climate Tech (OZE, Magazyny energii),
  • Ocena efektywności wdrażanych rozwiązań biznesowych,
  • Rozwój i kreowanie modeli biznesowych w branży ClimateTech,
  • Przygotowywanie analiz i rekomendacji biznesowych,
  • Walidacja raportów,
  • Wsparcie analityczne przy projektach branży Climate Tech.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: finanse, ekonomia lub pokrewne,
  • Zaawansowana znajomość MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Komunikatywność, kreatywność, elastyczność, zaangażowanie i otwartość do współpracy w grupie,
  • Umiejętność analizy danych, wnioskowania i kreowania sytuacji biznesowych przekazywania informacji,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Mile widziane
  • Doświadczenie w branży OZE.

To oferujemy

  • Dostęp do najnowszych technologii, udział w realizacji innowacyjnych projektów,
  • Udział w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje,
  • Pracę z zespołem wykwalifikowanych inżynierów,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • ETAP I - Analiza CV
  • ETAP II - Spotkania z kandydatami
  • ETAP III - Pprzekazanie feedbacku

Electrum Concreo – lider wśród wykonawców infrastruktury dla odnawialnych źródeł energii. Oferujemy kompleksową realizację strategicznych kontraktów wielkoformatowych farm wiatrowych i fotowoltaicznych i projektów life science. Budujemy i uruchamiamy obiekty w sektorach: energetyki alternatywnej, informacyjnym i przemysłowym.

Nasi pracownicy to ludzie, którzy w działaniu potrafią wyjść poza schematy. Do zespołu szukamy osób samodzielnych i odpowiedzialnych, a przy tym – głodnych wiedzy i otwartych na nowe możliwości. Lojalność, profesjonalizm i kreatywność to cechy, które cenimy najbardziej.

Dodatkowe informacje

Jeżeli chcesz zgłosić naruszenie prawa w procesie rekrutacyjnym, uzupełnij zgłoszenie pod linkiem: https://electrum.whiblo.pl/ - zgłoś to!

Location: Gdańsk, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More Electrum Concreo sp. z o.o. Jobs

Contact Information

Contact Human Resources

Posted

October 17, 2024
UID: 4903911408

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.