mBank

Data Governance Analysts

Click Here to Apply

Job Location

Warszawa, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa/poufności danych bankowych,
  • współpraca z Departamentem Bezpieczeństwa,
  • współpraca z zespołem rozwijającym narzędzia Data Governance (Korporacyjny rejestr danych, Data Catalog),
  • współpraca z właścicielami produktów informatycznych w Banku
  • wsparcie procesu walidacji BCBS 239
  • cykliczny kontakt z Commerzbankiem

Nasze wymagania

  • posiadasz wiedzę biznesową i techniczną jak korzystać z systemów informacyjnych Banku
  • masz doświadczenie w pracy z bazami danych, hurtowniami (posiadasz znajomość języka SQL),
  • posiadasz ogólną wiedzę w zakresie Data Governance
  • korzystasz na co dzień z zasobów informacyjnych przygotowując zapytania do baz, analizy i raporty z obszaru danych finansowych, produktowych i klientowskich,
  • dobrze odnajdujesz się w projektach wymagających umiejętności projektowania i budowania procesów zasilających systemy/aplikacje analityczne,
  • posiadasz umiejętności analityczne, systematyczność, zamiłowanie i chęć do zdobywania wiedzy
  • jesteś osobą samodzielną oraz odpowiedzialną za wykonywane zadania
  • komunikujesz się dobrze w języku angielskim.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • Zapoznamy się z Twoim CV
  • Zaprosimy Cię na spotkanie (online)
  • Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More mBank Jobs

Contact Information

Contact Human Resources
mBank

Posted

October 17, 2024
UID: 4903903734

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.