IBT International Brands Trading Sp. z o.o.

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Click Here to Apply

Job Location

Warszawa, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów (m.in. zakupy, sprzedaż, wyciągi bankowe, rozliczenia międzyokresowe, wyceny walutowe),
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgi głównej,
  • Udział w przygotowywaniu raportów i sprawozdań miesięcznych/rocznych,
  • Weryfikacja dokumentów dla celów podatkowych i księgowych,
  • Udział w przygotowaniu bilansu, rachunku zysków i strat oraz przepływów pieniężnych,
  • Przygotowywanie przelewów bankowych,
  • Sporządzanie raportów dla instytucji zewnętrznych,
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • Przygotowywanie danych finansowych na potrzeby innych działów firmy,
  • Zamykanie i otwieranie ksiąg rachunkowych,
  • Przygotowywanie P&L,
  • Wsparcie księgowe dla innych spółek z grupy IBT,
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i ich bieżące wdrażanie,
  • Archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • Minimum 8 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełniej księgowości (preferowane firmy z branży RETAIL)
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji VAT, CIT
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz prawa finansowego
  • Dobra organizacja i samodzielność w pracy
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Znajomość języka angielskiego B2
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Mile widziane:
  • Certyfikat księgowy
  • Znajomość programu Comarch ERP Optima

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w biurze w ścisłym centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem
  • Duży wpływ na rozwój firmy
  • Współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu
  • Kartę multisport oraz prywatną opiekę medyczną
  • Regularne spotkania integracyjne
  • Ciągłe wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym, abyś mógł w pełni wykorzystać swój potencjał

O nas

W IBT specjalizujemy się w prowadzeniu dynamicznego handlu markami, w którym innowacje spotykają się z handlem. Jako pionier w branży, jesteśmy dumni z dostarczania wyjątkowej wartości naszym klientom poprzez strategiczne partnerstwa z markami i nowatorskie rozwiązania handlowe. Nasze dążenie do doskonałości doprowadziło nas do czołówki na rynku, a teraz poszukujemy utalentowanej osoby, która przyczyni się do naszego dalszego sukcesu.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez IBT INTERNATIONAL BRANDS TRADING sp. z o.o. z siedzibą w: Marszałkowska 142, 00-061 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: karolina.opaczynska-koziel@ib-trading.pl.

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/22/2024
View More IBT International Brands Trading Sp. z o.o. Jobs

Contact Information

Contact Human Resources

Posted

October 22, 2024
UID: 4908798640

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.